3DLAB – nišinė architektūrinio marketingo studija, mūsų teikiamų paslaugų spektras apima aukščiausios kokybės 3d modelių, koncepcijų, animacijų, taip pat interjero ir eksterjero vizualizacijų kūrimą Jūsų marketingo reikmėms

Mūsų tikslas - padėti parduoti Jūsų produktą, pristatant jį iš pačios patraukliausios pusės NT rinkoje.

Mūsų Paslaugos

Eksterjero vizualizacijos yra vaizdai, kurie parduoda. Pateiksime Jūsų NT objektą pačioje patraukliausioje formoje pirkėjui. Kartu su Jumis parinksime landšaftą, paros ir metų laikus norimai nuotaikai atspindėti. Sukursime vizualines emocijas, taip reikalingas stipriam įspūdžiui palikti bei išsiskirti minioje. Esant poreikiui, aplinką fotografuosime dronu ir darysime fotomontažą, įstatydami Jūsų pastato modelį į tikrąją aplinką.

Interjero vizualizacijos puikiai tiks tiek interjero projektų koncepcijoms atskleisti aukščiausiame lygyje, tiek ir NT objektų reklaminiams paketams, kuriuose dažniausiai taip svarbu perteikti naujų namų jaukumo dvelksmą bei interjero subtilybes potencialiems pirkėjams.

Eksterjero ir interjero animacijos tikslas - sukelti entuziazmą, taip paskatinant interesantą su nekantrumu laukti naujojo projekto. Norint dar labiau išsiskirti rinkoje ir sukurti WOW efektą, siūlome šalia tradicinio vizualizacijų paketo, kurti Jūsų NT objeko animaciją. Ją puikiai galėsite panaudoti tiek socialinių tinklų reklamose, tiek internetiniame puslapyje ar viešose prezentacijose. Moksliškai įrodyta, jog video turinys yra žymiai paveikesnis bei dar greičiau ir lengviau prikausto potencialių pirkėjų dėmesį.
Animacija gali buti arba pilnai kompiuterinė, arba video montažas, šiuo atveju aplinka filmuosime dronu ir į ją integruosime Jūsų NT objekto 3d modelį.

3D Planai brėžiniui suteiks lengviau suprantamą ir patrauklesnę formą, taip pristatydami pagrindines išplanavimo idėjas Jūsų klientui.

Produktų ir baldų vizualizacijos galime sukurti 3D fotorealistines produktų vizualizacijas baltame fone bei produkto tipui charakteringoje aplinkoje. Mūsų vizualizacijos yra pranašesnės už tradicinę fotografiją, nes galime pateikti daugybę to paties produkto versijų iš įvairių perspektyvos taškų, padėsiančių išsiskirti skaitmeninėje rinkoje.